Administratíva a podporné služby
Jakub Gajňák
Administratívne a pomocné činnosti
- Obec
- Trenčín
- Od roku
- 2011
- IČO
- 46 004 335
Jakub Gajňák
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 911 05 Trenčín
- Na trhu od
- 10. januára 2011
- IČO
- 46 004 335
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 82.10)
- Administratívne a pomocné činnosti
Podnikanie v číslach
- 15
- rokov na trhu
- 2011
- rok vzniku
- 12
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jakub Gajňák
Jakub Gajňák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trenčín. Podniká od 10. januára 2011.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania tvorí 12 položiek, napríklad administratívne služby, dizajnérske činnosti a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jakub Gajňák
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 46 004 335
- Dátum vzniku
- 10. januára 2011
- Miesto podnikania
- 911 05 Trenčín
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trenčín, vložka č. 560-15685
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 82.10)
- Administratívne a pomocné činnosti
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jakub Gajňák zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.
-
Administratívne služby
-
Dizajnérske činnosti
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
-
Prípravné práce k realizácii stavby
Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
- Administratívne služby
- Dizajnérske činnosti
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Vedenie účtovníctva
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jakub Gajňák?
Miesto podnikania je v obci 911 05 Trenčín.
Čím sa Jakub Gajňák zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: administratívne služby; dizajnérske činnosti; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; maloobchod a veľkoobchod.
Aké je IČO – Jakub Gajňák?
IČO je 46 004 335.
Odkedy podniká Jakub Gajňák?
Podnikanie začalo 10. januára 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.